Web-İK

image
image
image
İnsan Kaynakları

Web-İK Hakkında

Firmanıza ait logo ve arka plan resmi ile sizlere özel bağlantı ekranınızı yaratabilirsiniz.
SaaS (Software as a Service) mantığıyla geliştirilmiş olan Web-İK, sizlere İK uygulamasını kullanabilmeniz için gerekli olan tüm altyapıyı sunmaktadır. Size düşen tek şey uygulamayı kullanmayı istemek. Kalan her şeyi bırakın biz sizin için yapalım.

Web-İK ile çalışan verilerinize istediğiniz her yerden, ister masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızdan isterseniz de mobil cihazlarınızdan erişim sağlayın.

Web-İK çalışan verilerinize ulaşırken size hızlı arama ve ulaşma imkânı sunar. Ekranın üst tarafında bulunan Arama kutusu ile çalışanlarınızı ister isim ister telefon ister e-posta adresi isterseniz de baba adı ile arayın.

Web-İK çalışanlarınız ile ilgili tüm bilgileri saklar ve ihtiyacınız olduğu anda tüm cihazlarınızdan ulaşılabilecek bir şekilde size sunar. Kariyer bilgileri, Yönetici geçmişi, Terfiler, Okul Bilgileri, Maaş bilgisi, Evrak takibi, Eğitim Takibi. Aradığınız her şey burada. Ayrıca Yetkinlik Yönetimi ile çalışanlarınızın hem bireysel yetkinliklerini hem unvanından gelen yetkinliklerini hem de almış olduğu eğitimlerden gelen yetkinliklerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede unvanının gerektirdiği yetkinliğe sahip olmayan çalışanlarınıza gerekli eğitimleri düzenleyebilirsiniz.Web-İK ile firmanızda yapılan tüm eğitimleri takip edebilirsiniz. Eğitim ile ilgili temel bilgilerin yanı sıra söz konusu eğitimi veren Firma, Eğitimin geçerlilik süresi, Eğitim tarihleri, eğitmen adları bilgilerini de saklayabilirsiniz. Web-İK alınan eğitimlerin hangi yetkinlikleri geliştirdiğini, çalışanın hangi yetkinliklerdeki eğitimlere katılması gerektiği bilgilerini sunar.

Web-İK izin talebinden onay aşamalarına kadar izinle ilgili tüm süreçleri yönetmenize imkân tanır. Firmanıza özel olarak tanımlayabileceğiniz Onay adımları ile dilerseniz 1 dilerseniz 5 ya da daha fazla adımlı onay süreçleri tanımlayabilirsiniz. İzin Çizelgesi ile her çalışan grubu kendisi ile ilgili departman ve çalışanların izinlerini takvim üzerinden görüntüleyebilmekte, bu sayede izin tarihlerinin çakışmasını engelleyebilirsiniz. Talepten onaya tüm süreçlerin tamamen elektronik ortamda ilerlediği Web-İK uygulamasında ıslak imzalı kopyalar saklayabilmeniz amacıyla İzin Formları da üretilebilmektedir. İzin Dönüş Formu kullanmayı tercih eden firmalar için sistem sabitlerinden ayarlanabilen İzin Dönüş Formları mevcuttur.

image

Tüm mobil ve masa üstü cihazlardan erişim imkanı

  • Özelleştirilmiş Bağlantı Ekranı
  • Tüm bilgileriniz BULUTTA
  • Verilerinize her yerden ulaşın
  • Özlük Bilgileri
  • Eğitim Yönetimi
  • İzin Yönetimi
  • Doküman Yönetimi
  • Masraf Yönetimi
  • Envanter / Zimmet Yönetimi

Modüller

Eğitim Modülü
İzin Modülü
Masraf Modülü
Doküman Takibi
Özlük Modülü

Diğer Projelerimiz

image

Tatlı Gelsin

Tatlı de Tatlı gelsin

Daha Fazla
image
image

ExecuSelect

Hızlı ve doğru kararlar almanın giderek önem kazandığı günümüz piyasa şartlarında, iş akışının hızlanması ve verimin artması ancak sağlıklı bir yönetim sistemi ve donanımlı personel kadrosu ile mümkündür.

Daha Fazla
image
image

İnovasyon Online Fikir Sistemi

Firma bünyesindeki tüm çalışanların, firmanın üretim faaliyetlerini ve işleyişini iyileştirme konusundaki fikirlerini, internet ortamında sisteme girebildiği bir fikir ve öneri sistemidir.

Daha Fazla
image