ExecuSelect

image
image
image

ExecuSelect Hakkında

Hızlı ve doğru kararlar almanın giderek önem kazandığı günümüz piyasa şartlarında, iş akışının hızlanması ve verimin artması ancak sağlıklı bir yönetim sistemi ve donanımlı personel kadrosu ile mümkündür.

Kuruma ve personel alımına yönelik ihtiyaçlara göre tasarladığımız, esnekliği ve kullanım kolaylığıyla tercihedilen Online İşe Alım Sistemi, bilgiye doğrudan ulaşarak kontrolü sağlamayı hedeflemiştir.

Programın temel amacı, başvuru bilgilerinden işe alma aşamasına kadar otomasyonu tüm sürece yayarak İnsan Kaynakları departmanı çalışanlarının zaman problemini çözmek, yöneticilerin işe alma sürecinde karar almalarını kolaylaştırmak ve en önemlisi doğru işe doğru eleman almaktır.

Online İşe Alım Sistemi ile çalışanların kendilerine uygun pozisyonlarda çalışmaları sağlanarak hem verimliliklerinin artması, hem de firmanın başarı grafiğinin yükselmesi hedeflenmektedir.

image

Tüm mobil ve masa üstü cihazlardan erişim imkanı

Diğer Projelerimiz

image

Web-İK

Web-İK ile çalışan verilerinize istediğiniz her yerden, ister masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızdan isterseniz de mobil cihazlarınızdan erişim sağlayın.

Daha Fazla
image
image

Tatlı Gelsin

Tatlı de Tatlı gelsin

Daha Fazla
image
image

İnovasyon Online Fikir Sistemi

Firma bünyesindeki tüm çalışanların, firmanın üretim faaliyetlerini ve işleyişini iyileştirme konusundaki fikirlerini, internet ortamında sisteme girebildiği bir fikir ve öneri sistemidir.

Daha Fazla
image